Întrebare recomandată | eXcisioN a întrebat:

Ati folosit vreodata Colgate MaxWhite One? Daca da, este asa cum se lauda in reclama? Ca albeste dintii intr-o saptamana? thinking Multumesc.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Criss123Anne a răspuns:

Dupa ce te speli pe dinti cu pasta de dinti poti sa te speli si cu bicarbonat, dar vezi ca are un gust cam neplacut, dar de albit albeste, si eu am incercat si si-a facut efelctul dupa cateva zile

3 răspunsuri:
| Criss123Anne a răspuns:

Albeste dintii, doar ca nu chiar intr-o saptamna, trebuie sa insisti, dar bicarbonatul de sodiu albeste dintii foarte repedewinking

| eXcisioN explică (pentru Criss123Anne):

Ah, multumesc mult de raspuns. Revin cu ce-a iesit tongue

| eXcisioN explică (pentru Criss123Anne):

Ceea ce vrei sa spui este ca ar trebui sa folosesc Bicarbonat de Sodiu in loc de pasta de dinti? Daca da. cam in cata vreme o sa mi se albeasca daca ma spal regulat, dupa fiecare masa? smug