| eXs a întrebat:

ceva pentru pete de acnee urgent, dau fundita

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| AiDuTzA a răspuns:

De la Avon sunt 4:
Demachiant crema pentru tratarea petelor
Baza crema pentru tenul cu pete
Tratament pentru pete cu acid salicilic
Servetele pentru curatarea fetei
si le gasesti pe : http://www.avoncosmetics.ro/PRSuite/eBrochure.page?index=1&cmpgnYrNr=201106 la pagina 71
sper ca te-am ajutat:)

| fatadenota10 a răspuns:

Am si eu aceeasi problema de 4 ani insa am gasit solutia.
merit fundita, ok?
deci.
pentru inceput ia spirt medicinal intr-o sticluta si adauga in el frunze de dafina, tinel asa 4 zile fara sa-l deschizi, dupa stergi fata cu el de 2 ori( observi rezultat dupa zi). apoi ia crema de la EVELINE S.O.S contra bacteriilor nr 3. tot de 2 ori. sper sa gasesti aceasta crema in farmacii, nu este scumpa deloc.( eu sunt din Chisinau sper sa o gasesti la tine)
Nu atinge fata cu mainele murdare. vei vedea rezultate chiar din prima zi dupa o luna nici urma de acnee

| eXs explică (pentru fatadenota10):

La o sticla plina de spirt cate frunze pun?