| Lov3rBoy a întrebat:

cum sa ma ingras? ..sunt destul de slab

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
bursuc001
| Lov3rBoy explică (pentru bursuc001):

Funda pentru interes. in ultimul timp se dau raspunsuri scurte si prea comune...macar te-ai chinuit sa pui toate linkurile alea laughing

| bursuc001 a răspuns (pentru Lov3rBoy):

rolling on the floor

Asta pentru că eu nu mă "zbat" după funde happy

Poate, tocmai de aceea am peste 4000 de fundiţewinking

O zi frumoasă.

14 răspunsuri:
| Rakanishuu a răspuns:

Noaptea mănâncă mai mult.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Consuma multe produse lactate nepasteurizate, mananca mai mult de 3 ori pe zi, mananca carne de porc, vita la gratar sau prajita in ulei.

Răspuns utilizator avertizat
| parvuconst a răspuns:

Mananc mult si gras!

| Lov3rBoy explică (pentru parvuconst):

Am incercat nu are efect si e chiar nesanatos

| aurora23 a răspuns:

Hei cred ca ai organismul ca mine si eu sunt slaba si or cat as manca tot la fel sunt degeaba incerci sa te ingrasi.

| sheicu a răspuns:

Eu aveam aceiasi problema ca tine si am rezolvat-o simplu, mananca de 3 sau 4 ori pe zi dar la ore fixe mereu, si dupa masa de la amiaza dormi o ora si te asigur ca vei lua in greutate. am testat pe propria piele.

| MihaiMihaila a răspuns:

Lasa-te de fumat, sau de orice alt viciu.

| NoName45870679 a răspuns:

Mananca seara cat poti happy

| MKK13 a răspuns:

Mananca mai mult si sala!

| Daniel_Tiganiuc_1993 a răspuns:

3-4 shaorma cu de toate pe zi si multa cola, daca nici din asta nu faci burta, du-te la doctor. S-ar putea sa aiba ceva vesti proaste pentru tinestraight face