| Mytz a întrebat:

Daca folosesc anabolizante 6 saptamani pot sa devin dependent, sa am probleme de sanatate sau sa imi creasca riscurile de inbolnavire etc? Dau funda!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| AnaRadu a răspuns:

Hei. Nu sunt eu prea specialistă in asta, dar dacă toti continui sa iei, o să îţi doreşti din ce in ce mai mult, practic devii dependent de ele. Niciodată nu o sa ţi se pare destul de mult, şi o să continui să iei. Sau poate că nu eşti aşa de dependent şi o să poţi să te opreşti atunci când vrei. Sper că te-am ajutat.

2 răspunsuri:
| Mytz explică (pentru AnaRadu):

Mie mi-a recomandat tipul de la sala anabolizante timp de 6 saptamani regulat... fara excese. si am zis sa ma informez

| AnaRadu a răspuns (pentru Mytz):

Pai poti lua timp de 6 saptamani dar tipul de la sala nu o sa se bage daca o sa devii dependent si o sa vrei sa iei mai multe ca sa arati cat mai bine. happy