| Nikolac a întrebat:

In ultimul timp am observat ca rezistenta mea fizica a scazut, nu stiu care este cauza! Frecventez fotbalul si primele 6 luni respiratia mea era normala, si nushtiu care sete cauza ca acum cind plec la antrenament la un singur meci de fotbal obosesc prea rapid, dupa 5 minute sunt mort de oboseala! Nu fumez si nu am fumat si cred ca nu o voi face! Stau cam mult in casa la calculator, frecventez de 2 ori pe saptamana fotbalul! ajutati-ma please

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Caldura si prea mult stat in cur nu face bine, cred ca de aia pe mine ma dor muschii ca si cum mar intepa pentru ca uneori nu am ce face si stau intins in pat.

3 răspunsuri:
| claudica2703 a răspuns:

Faptul ca nu te antrenezi in permanenta, ci doar de 2 ori pe saptamana, impreuna cu temperaturile crscute duc la starea ta rea. Incearca daca to iti place fotbalul, sa mai iesi macar 2 zile in afara de cele 2 la alergat spre exemplu. seara sau dimineata

| Nikolac explică (pentru claudica2703):

Pai numai 2 pe saptamana avem antrenamentul!

| claudica2703 a răspuns (pentru Nikolac):

Am inteles, de asta zic. incearca sa faci ceva suplimentr ca sa fii mai in forma happy