| Lukasz a întrebat:

Mia crescut o buba in ureche mina dar cand bag mana in apa rece ma doare in ureche sau ma ustura oare vine de la buba sau de la toata urechea?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Mai David. Explica mai pe intelesul nostru.

| Lukasz explică (pentru darrio2007):

Deci am o buba in ureche si cand bag mana in apa rece ma ustura si am intrebat daca vine de la ureche sau de la buba.

| doctoressa a răspuns:

Cel mai probabil durerea e data de buba care ti-a iesit in ureche, dar daca vrei sa fii sigur ca nu e altceva ar fi bine sa te consulte un medic specialist ORL.
http://www.i-medic.ro/......din-ureche