| Lukasz a întrebat:

Nu stiu ce am dar cand calc pe picior ma doare sinu e nimic acolo unde ma doare nu m-am lovit am fost doar la barabule cu mama de atunci a inceput sa ma doara nuam nimic pe picior.
Heeeeeeeeelp!
Funda.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| BomBonicaThaa2000 a răspuns:

Dierctia medic. happy

| Lukasz explică (pentru BomBonicaThaa2000):

Ce?

| BomBonicaThaa2000 a răspuns (pentru Lukasz):

Ceapa. Mergi omule la medic!

| Lukasz explică (pentru BomBonicaThaa2000):

Nu ma mai doare asa de tare.

| BomBonicaThaa2000 a răspuns (pentru Lukasz):

Cum vrei. Da-te cu o crema mentolata.