| TheGazeTTeRuKi a întrebat:

: vreau sa stiu care este cel mai bun ulei de masine extra virgin pentru ce-i cu astm? dau funda.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| kar1GaNNN a răspuns:

Buna dimineata, mai in jos ti-am lasat site unde poti vedea acest ulei de masline extra virgin.
~~>> http://www.ulei-masline.ro/? gclid=CO3TlpWT1b0CFXMPtAodLVcAUA
O zi frumoasa! :)

6 răspunsuri:
| aFrEy a răspuns:

Extra virgin grecesc

caramela
| caramela a răspuns:

Buna:)
http://gandurisibucatareala.ro/......si-spania/
Este greu sa gasesti aici ulei bun si sa nu fie contrafacut..la statisticile care le-au aratat la tv, nu mai am incredere in nimic.
O zi buna:)

| TheGazeTTeRuKi explică (pentru caramela):

Ai dreptate caramela dar ce sa faci, ar mai fi o varianta sa il faci tu uleiul, ma refer in general ca sa nu se inteleaga gresit tongue

caramela
| caramela a răspuns (pentru TheGazeTTeRuKi):

Ma ingrozesc de ceea ce se da la tv, mai ales cand vine dr Mencinicopschi
Trist dar foarte adevarat.
O zi bunahappy

| TheGazeTTeRuKi explică (pentru aFrEy):

Mersi

| TheGazeTTeRuKi explică (pentru caramela):

O zi buna si tie