| Ionut_Frunza_Bobi_1996 a întrebat:

Vreau sa stiu si eu daca este adevarat daca iei pastilele Forcapil(60 capsule) pentru cresterea si imbunatatirea parului, o sa imi creasca par pe tot corupul sau numai in cap?
FUNDA!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| FaraNumeD93 a răspuns:

Mai bine incearca sa iei ulei de ricin de la un Plafar cu 2-3 galbenusuri de ou si vitamina A, decat sa iei pastile ( nu la toata lumea merge tratamentul dar la mine si la mai multa lume chiar a mers, poti incerca, si daca nu.ti prieste te opresti ) http://www.ele.ro/......apid-12887 sper ca am ajutat, funda? :D

1 răspuns:
| Ionut_Frunza_Bobi_1996 explică (pentru FaraNumeD93):

Multumesc,nu am incercat inca, dar o sa incerc dupa ce o sa termin cu tratamentul actual.