| java12345678901211144133ytrytu78909876545 a întrebat:

Va fi ultima intrebare legata de acest subiect. In urma operatiilor de :fimoza, parafimoza, circumcizie se mai pot face copii?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| CarcotasulVesel a răspuns:

Daca ai avut nevoie de operatia aia, si din cate am inteles (ne-ai capiat cu intrebari) nu te puteai decalota, acum poti sa faci copii si inainte nu chiar, din cauza ca, daca nu te puteai decalota atunci iti era mult mai greu sa obtii si sa mentii o erectie, sau iti putea taia circulatia sangelui care era mai rau (trebuia sa o lasi balta cu amenintare de permanent damage)

si cum ne-ai torturat cu ideea ce circumcizie, HAI SA TI-O INTORC
1. masturbarea e mai grea acum, nu mai poti sa o faci decat cu lubrifiant, altfel o sa te doara
2. te exciti mult mai greu acum, din cauza ca, capul penisului e expus si in timp devine mult mai insensibil

da, stiu ca cineva ti-a spus ca astea doua de mai sus sunt "mituri", dar de fapt ca nu ar fi adevarate sunt minciuni albe ca sa te faca sa nu iti mai fie frica, insa, sper ca am dat niste argume destul de evident logice ca sa vezi ca nu e asa

totusi, hai sa dau si argumentele pro-circumcizie:
1. igiena personala e mult mai buna
2. satisfaci femeia mult mai bine cand te exciti mai lent, iar asta s-ar putea sa te ajute serios in viata sexualawinking

asa ca... tine minte ca ai promis ca asta e ultima oara big grin

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Normal ca da. Inseamna ca nu stii ce este aia fimoza si cum se fac copiii.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Da, căci copii nu îi faci cu pielea de pe, ci cu ce iese din.

| andy62 a răspuns:

Cred ca da, insa intreaba un doctor.