| GeorgeHilgard a întrebat:

Salut.Vreau sa spun ca am o problema:ma doare capul (mi s-a spus ca este din cauza problemelor de vedere -2 la ambii ochi).De 2-3 luni mi-am schimbat ochelarii si mi s-au mai ameliorat durerile de cap, pot spune ca ma doare maxim de 2-3 ori pe saptamana sau chiar deloc.Inainte ma durea aproape zilnic.Am fost si foarte stresata cu admiterea la un liceu si am avut dureri groaznice de cap.Acum ma simt OK,dar ma intreb ce legatura au toate astea cu durerea? A,ma mai doare capul si dupa baie, cand nu-mi usuc bine parul.DECI,CE ESTE?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| TPUuser282828 a răspuns:

Mai bine te-ai duce la un medic...

| GeorgeHilgard explică (pentru TPUuser282828):

Merci,dar cred ca sunt capabila sa gandesc asta si singura happy