| 01092007 a întrebat:

Salutare la toata lumea,revin cu o problema de aceasta data,din pacate, e legata de sanatate.de azi dimineata am o stare foarte rea,am ameteli,crampe abdominale teribile,diaree,frisoane, lipsa poftei de mancare si senzatie de greata.cine ma poate ajuta,ce as putea sa am, nu am mancat azi decat 2 mere,cateva stixuri si am baut un ceai de menta, stiu ca e bun contra diareei.astept sfaturile voastre.multumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Azµre a răspuns:

Treci și pe un omez și furazolidon, trebuie să bei ceaiuri să te hidratezi. O indigestie sau o răceală la stomac.

4 răspunsuri:
| 01092007 explică (pentru Azµre):

Am luat un furazolidon.chestia e ca nu prea pot bea lichide, mi se face greata crying(((

| Azµre a răspuns (pentru 01092007):

Asta e nu ai ceva. Furazolidon ai luat și tu doză de atac 2 odată?
I-a și un omez și stai liniștită

| khrysty a răspuns:

Du-te la doctor

| m00n a răspuns:

Cum arata scaunul? Cu simptomele astea iti pot da 18cauze, cu aspectul scaunului restrang la 5 care au aproape acelasi tratament