| Bossu000918 a întrebat:

Salutare lume știu că este târziu m-am sculat cu o ametela de cap puternica și-a acum mai amețesc și cu piciorul stâng era puțin amorțit și acum mai îmi este puțin rău ce pot face și ce este?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu-i nimic, doar oboseala prea multa.

| StudentLaMedicina a răspuns:

Sună a ceva neurologic, eu zic să mergi la urgențe imediat.