| DmdDinuMarius a întrebat:

Salutare, stie cineva o clinica oftalmologica in Galati care opereaza de strabism, dar nu optixmed, ca m-am operat dar nu a fost pe asteptarile mele, m-am operat degeaba, stiu sigur ca mai e una dar am uitat unde, ca faceau reclama la radio, dar am uitat adresa si pe net nu o gasesc, mersi

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Annamaria21 a răspuns:

Ai încercat sa iti rezolvi problema cu lentile speciale pentru strabism?

| DmdDinuMarius explică (pentru Annamaria21):

Nu am auzit de asa ceva, unde se pot gasi? e prima data cand aud si am fost si la Bucuresti la control la oftapro

| Annamaria21 a răspuns (pentru DmdDinuMarius):

Eu sunt din Bucuresti si am lentile pentru strabism, mi le-a recomandat doctorul oftalmolog, te duci la doctorul oftalmolog si ii spui problemă ta si il întrebi daca se mai poate repara cu lentile