| Darius2019 a întrebat:

Salutare tuturor, am si eu o nelămurire, pe cine sa aleg ca medic plastician pentru rinoplastie? Lucian Fodor(Cluj Napoca) sau Costache Chertif (Baia Mare). De preferat daca ati făcut același tip de intervenție să îmi dați un sfat. Mulțumesc si an nou fericit!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| gabicoo a răspuns:

Mergi în oricare crâșmă din mediul rural, faci scandal și te operează ei. Gratuit.

| Darius2019 explică (pentru gabicoo):

Moamă, tu si glumele tale, doua proaste. O zi in continuare?