| Denis383839 a întrebat:

Salutări.
Daca consum viagra de 2 ani de zile lua fiecare contact sexual si folosesc cate un sfert din ea, adica o pastila imi ajunge la 3 contacte sexuale(viagra de 100), am 22 de ani, ma poate afecta cu ceva pe termen lung? ma simt mai sigur pe mine cand iau.
Nu am avut niciodată probleme cu erectia, dar am luat o data acum 2 ani de curios si efectiv imi place maxim. Vă rog să răspundeți cu seriozitate cei care chiar ar avea habar despre ce am intrebat.
Vă mulțumesc anticipat!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Toate pastilele au efecte secundare serioase, consumate mai ales pe termen lung iar pastila asta este recomandata oamenilor batrani sau celor bolnavi ori impotenti, cu probleme erectile, nu tinerilor care ar trebui sa aiba erectii spontane, fara nici un pic de ajutor.

| doctorandus a răspuns:

Viagra este daca nu ai erectii normale. Nu este un afrodisiac, pentru ca nu sporeste pofta sexuala.

Si da, are efecte secundare insemnate. Deci ia-o doar dupa sfatul medicului si cumparata doar de la farmacii oficiale.

| darrio2007 a răspuns:

Incetează să mai folosesti asa ceva. Daca nu ai probleme cu erectia de ce le iei? Posibil ca sa ai reactii adverse mai tarziu.

| DandG2304 a răspuns:

Mai mult ca sigur o sa te afecteze, pentru ca esti tanar si ar trebui sa te poti descurca fara ea. mergi la un medic si vezi ce iti poate spune despre alternative