| Violente a întrebat:

Sanii moi si usori sunt cel mai clar semn ca respectiva nu este insarcinata?

- menstruația a venit la data propriu-zisa fara sa intarzie deloc dar in cantitati scazute
- test de sarcina negativ dupa 4 sapt. de la ultimul contact
- au trecut 7 saptamani de la ultimul contact.

big grin

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Fata NU este insarcinata,evident.
Netul, pe cat de mult poate ajuta, pe atat poate si dispera un om.
In cazul vostru, un consult la medicul ginecolog ar rezolva problema, fara nici o discutie suplimentara.

18 răspunsuri:
| IloveME a răspuns:

Este clar ca nu esti insarcinata!
Trebuie sa termini cu obsesia asta!
O seara placuta!

| Pitzipoanca a răspuns:

Dumnezeule.
Tu esti reala? Daca da, esti incredibil de proasta.

| Azµre a răspuns:

Georgică tată, de câte ori ți-am spus că nu e însărcinată, de câte ori ți-am spus să nu te mai stresezi? Trezește-te la realitate. Că pun mâna pe tine și te bat happy

| Fatamuntilor a răspuns:

Cu siguranta NU.

| Sn1ckers a răspuns:

Clar NU happy.

| Violente explică (pentru Pitzipoanca):

Sunt real si PROST, probabil. big grin

| Violente explică (pentru Fatamuntilor):

NU la ce? Ca nu sunt cel mai clar simptom?

| Violente explică (pentru Sn1ckers):

NU la ce? Ca sanii nu sunt cel mai clar simptom?

| Bluebutterfly80 a răspuns:

Intrebarea asta este a ei? sau doar a ta? big grin
ce trebuie sa facem noi, TPU, sa intelegi odata ca NU NU NU si iar NU este insarcinata?
7 saptamani de la ultimul contact? adica ati ales ca masura de protectie abstinenta? ce-i drept e cea mai sigura!hee hee

| Violente explică (pentru Bluebutterfly80):

Eu unul am libidoul 0 spre diferire de ea, care il are 100000000% big grin

| Bluebutterfly80 a răspuns (pentru Violente):

laughing eram sigura! si daca mai continui cu obsesia asta pentru o sarcina inexistenta, il vei avea sub 0 mult timp de acum inainte! asa ca dati un sut in fund si nu te mai gandi la aberatii ca superi fata! big grin

| justgabriela a răspuns:

O sa innebunesti! Iti spun sincerlaughing. da, intr-adevar schimbarea greutatii si aspectului sanilor este printre primele simptome. Acestia se maresc( in cazul fetelor cu sanii mai micuti). Mamelonul se schimba la culoare, devenind mai inchis, si apar niste vene mult mai accentuate pe sani.
Sanii moi, usori si nedurerosi sunt un adevarat semn ca prietena ta nu e insarcinata!
7 saptamani de la ultimul contact? Si tu nu mai vrei sa mai faci sex din cauza fricii sa n-o mai lasi insarcinata, sau ce? Ai grija sa n-o pierzi. Tu esti mult mai speriat decat ea, mai ingrijorat. Internetul nu este deloc bun. Aveti incredere in medici si in voi, atat! Daca ea se simte bine, nu ai de ce sa iti faci griji. Asteptati urmatoarea menstruatie! Nu mai e mult!
Pupici si scoate-ti asta dinn cappp

| Fatamuntilor a răspuns (pentru Violente):

NU este graviada!

| mona a răspuns:

Nu este insarcinata, nici nu poate fi vorba de asa ceva

| StonemAlly a răspuns:

Daca te mai prind cu intrebari d-astea te bat!laughing
Nu este insarcinata! Ai facut si test si toate alea. Acum te stresezi din nimicuri. Daca tot nu ne crezi ia-o de manuta si du-te la ginecolog. Pac pac si iti zice el sigur ce si cum. Mai ales daca i-a si venit nu inteleg de ce te sperii[e adevarat ca exista si menstruatie in sarcina dar nu sunt cazuri prea dese si banuiesc ca oricum sunt prezente celelalte simptome pe care ea nu le are! si iesea testul pozitiv] Ea a inghitit o bomba cu hormoni si acum se vad efetele. probabil de aici si chefulsmug

| Violente explică (pentru StonemAlly):

Vai dar ce chef, se lungeste in pat si se smiorcăie si se rostogolește si toate alea! Nu iti spun ca ma musca de maini, de picioare, imi trage de haine. Libidoul crescut dovedeste ca organismul se reface cu pași mari si totul merge bine. Acum sa vedem big grin.

Am postat intrebarea ca ieri nu a mancat toata ziua si a mancat tocmai seara multi cartofi cu copan si castraveti si dupa o durea stomacu si ii era putina greata :d. Dar atunci cand stai nemancata si vii si infuleci ca o văcuță, bineinteles ca organismul îți da o palma, mai ales ca e in refacere.

Pe 24 trebuie sa vina big grin
Cu Dumnezeu inainte!

Te pup! Chiar ma miram de ce nu ai raspuns :-l

| StonemAlly a răspuns (pentru Violente):

Pai nu am stat deloc la comphappy Am stat cu fetita mea toata ziualaughing
Normal ca i s-a facut rau daca nu a mancat nimic si dupa a bagat mult odatalaughing Nu te mai stresa. Si eventual "profita" de starea ei dar aveti grija! Si duceti-va sa luati anticonceptionale:p

| Pitzipoanca a răspuns (pentru Violente):

Am crezut ca esti fata, deci imi fac mea culpa. happy