| NiKoLeT a întrebat:

Scuze categoria! Salutare TPU! Incep cum ca port ochelari de vedere (nu vad de la distanta). Anterior mi-am schimbat lentilele, dar nu stiu daca poate avea vreo legatura cu asta, insa am intrat in baie cu ei, si cind am iesit am observat pe lentilele lor o multime de puncte care ma cam deranjeaza sa vad clar cum vedeam inainte, mentionez ca au protectie pentru calculator si inainte de a intra in baie lentilele erau curate, dc au aparut punctele alea? ce s-a intimplat, are cumva legatura cu asta vaporii calzi de apa?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Infern_Deyu_1996 a răspuns:

De la vaporii, de la caldura probabil ti s-au aburit ochelarii dar se sterge imediat asa se intampla si la foarte frig

| NiKoLeT explică (pentru Infern_Deyu_1996):

Nu, cum transpira stiu, insa anume ca au aparut niste punctisoare care nu se curata