| anonima2617181 a întrebat:

Simt ca imi trebuie foarte des la baie, dar urinez foarte putin, iar dupa aceea simt o presiune, nu neaparat dureroasa. Din ce cauza poate fi? O raceala?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| MihaelaDart a răspuns:

De urgenta la urolog, ai infectie genitala si numai un medic iti poate prescrie antibiotic. Cu tratament iti va trece in 2 saptamani. Daca nu o tratezi, in timp se va agrava.
Sanatate!

| dinaprilie a răspuns:

Prostata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prostata, rinichi

| darrio2007 a răspuns (pentru dinaprilie):

Este fată, boala este specifică barbatilor.

| darrio2007 a răspuns:

Este clar o raceala.

| Coldblock a răspuns:

In partea pelviana simti nu? Si dupa ce urinezi se opreste mai ales seara e cel mai grav