| alynutza6820 a întrebat:

Sinuzita e contagioasă? Mama are, se trateaza de cateva zile şi mi-e frică să nu am şi eu... Eu nu am făcut injecţii în viaţa mea, decât vaccinurile şi analizele... +că sunt alergică la unele. sad

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| pikaღ a răspuns:

Nu este contagioasa dar daca vrei sa ii treaca mamei tale e iti recomand sa iei BITER este foartebun si eu am avut si mi-a trecut cu biter

3 răspunsuri:
| TiffanyღBJ a răspuns:

Nu este contagioasa.

| alynutza6820 explică (pentru pikaღ):

Sunt pastile?big grin

| pikaღ a răspuns (pentru alynutza6820):

Nu este un fel de ''sirop'' intr-o sticluta mica maronie, si trebuie sa pui compresa la cap cu el, iar dupa cateva ore (cum sa-ti spun eu)va curge ca un fel de lichid de pe nari dar sa nu se sperie ca dupe ce va curge nu va mai avea probleme. fundalaughing