| anonim_4396 a întrebat:

TPU, nu stiu ce am dar de cateva zile bune ma doare capul in continuu, ma enervez din orice, nu am pofta de mancare mai si plang fara rost. Nu stiu ce se intampla. Ca de obicei va cer un sfat. Cu siguranta o sa ma ajutati ca de fiecare data...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Nu cumva duci lipsa de somn?
.cam asa fac si eu cand nu dorm destul ...numai ca ma enervez mai tare, si fara plans

| BlaBlaa a răspuns:

Spm, sindromul pre-menstrual poate fi cauza

| ioana02 a răspuns:

Cred ca esti stresata.Si mie mi se intampla si de obicei,atunci imi cumpar cateva vitamine si minerale, pentru cel mult o saptamana, iar pe urma ma simt mult mai bine.Ai putea incerca si tu, n-au cum sa-ti faca rau dar ai putea tosusi sa-ti intrebi inainte medicul de familie.Multa sanatate!

| R100 a răspuns:

Apache,nu cred ca e din cauza somnului nici macar nu pot sa inteleg care e cauza. Am dormit astazi destul de mancat nu am prea mancat pentru ca m-am enervat la culme cu parintii si cand te mai si certi cu cineva nu prea iti mai vine sa te pui si la masa sa mananci...

Apache
| Apache a răspuns (pentru R100):

Esti adolescenta * ...si eu sunt adolescent * ...cam asa e la adolescenta!
hormonii fac curse la tine in organism...plus ca din cauza la crestere poti sa ai anumite deficiente de substante in organism!
Fa niste analize ...este posibil sa ai o anemie!
(poate ai lipsa de calciu si magneziu...)