| IonutSony a întrebat:

Un prezervativ daca se rupe in interior simti numai tu ca barbat sau si fata.Si a doua intrebare daca se rupe in interior cand scoti penisul se vede ruptura sau exista si riscul sa pocneasca ca un balon

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| Archy37 a răspuns:

Simti doar tu (dar exista riscul ca nici tu sa nu simti), iar cand scoti penisul sigur ca se vede ruptura, doar ca nu va pocni, pentru ca latexul nu se foloseste si la baloane, doar la prezervative dupa cate cunosc eu.

| jon22 a răspuns (pentru Archy37):

Unui prieten i-a facut poc da zice ca in afara

| pcsick a răspuns:

O sa explodeze, dupa ce l-ai pus sa nu te apropi de obiecte ascutite ca ramai fara cuc.
omg

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

De obicei nu simte nici unul dintre parteneri. Daca pocneste ca un balon, inseamna ca s-a rupt in clipa respectiva. O ruptura mica nu se vede, de aceea intotdeauna prezervativul se verifica la sfarsit prin umplere cu apa

| Archy37 a răspuns (pentru jon22):

Spune-i atunci sa nu cumpere prezervative de 50 banuti... rolling on the floor