| Sandra2005 a întrebat:

Un raspuns urgent! Am o pisica de 2-3 luni cred ca s-a lovit pe undeva prin casa, nu bea, nu mananca, nu se joace si ea se joace toaaaata ziua, si merge schiop, cand o atingi pe piciorusul stang miauna sad va rog un raspuns, trebuie sa o duc la veterinar?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Deny_Denis_2001 a răspuns:

Salut, Sandra
Are o factura majora pe Picior, Eventual de la o cadere prea mare de 1-2M poate si mai mult

Sfatu-l meu este sa-l duci repede la Medicul Veterinar, sa ii faca Bandaj, operatie, sau chiar radiografie(cred.)

Succes
Santate Tie si pisici tale, familiei tale!

2 răspunsuri:
| cristimihailov a răspuns:

Si de ce ne intrebi inca pe noi in loc sa faci asta cu veterinarul?

| Sandra2005 explică (pentru Deny_Denis_2001):

Mss mult, tatal meu s-a uitat mai bine si a zis ca are piciorusul rupt! O voi duce imediat la veterinar mss de sfat :*