| anonim_4396 a întrebat:

URGENŢĂ! SCUZAŢI CATEGORIA + PROBLEME MEDICALE : Mi-e ruşine să merg la urolog, am 14 ani,m-am ras azi în zona genitală dar mi-e pur şi simplu ruşine să merg. Mă ustură vezica şi penisul când urinez,şi chiar şi după, mă arde.
crying Şi mai sunt şi răcit şi am o temperatură ciudată mi-e cald dar frig! Nu ştiu dacă înţelegeţi. Simt că mooor! Ajutor! Vă rog scuzaţi categoria dar am nevoie de răspunsuri urgent!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| mona a răspuns:

Naspa...du-te la urgente

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Posibil să ai o infecție urinară, mergi fără rușine.
Sănătate!
Pa, pa.

| mona a răspuns:

Nu lasa rusinea sa iti stea in cale, du-te neaparat la medic

| prizeFTW a răspuns (pentru mona):

Mă ustură GROAZNIC GROAZNIC amigdalitele.

| onasis1961 a răspuns:

Lasa rusinea, cred ca ar trebui sa mergi in urgenta, ca nu este de gluma! Sanatate!

| RaresPetre a răspuns:

Mosule primul pas ar fi sa lasi legalele