| Darius2990 a întrebat:

Va rog ajutați-mă, sunt foarte speriat, m-am trezit astăzi la ora trei dimineața și simțeam ca ma deranjează ceva în urechea dreapta și încă ma deranjează foarte tare, la ora 3 când m-am trezit m-am uitat pe lângă pat și erau 2 urechelnite care au intrat sub bat, ziceți-mi va rog ce sa fac unde sa ma duc, ca ma deranjează foarte tare

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
9 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Mergi al spitalul de urgenta din orasul tau, sa te vada un medic.

| NunuNini a răspuns:

Te duci la urgente.
Vad ca ai pus intrebarea acum 4 ore. Sper ca deja ai fost. Ca daca sunt urechelnite, iti pot sparge timpanul.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Eu, prima dată, imi intrebam părintii. Eu nu îi mai am, fiindcă au murit.
Dar si voi vă purtati de parcă sunt inexistenți.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru floresdemayo):

Poate ai si acum in momentul asta dar nu stihee hee

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns (pentru anonim_4396):

Da, în Cer.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns (pentru anonim_4396):

De ce râzi? Ai tăi nu au nimerit poarta? tongue

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns (pentru anonim_4396):

Ajung 11 bărbați la poarta raiului.

– Cine sunteți?
– Echipa Națională de fotbal a României!
– Și cum de ați nimerit poarta?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru floresdemayo):

Epic laughing
si inteligenta su carismatica tu chiar le ai pe toate, mai putin o poza actualahee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru floresdemayo):

Imi vine sa te mananc cat esti de scumpa happy de pe wish de unde le iei?hee hee