| anonim_4396 a întrebat:

Vreau metode de slabit(vreau sa slabesc intr-o luna 10-20 kg)FUNDAbig grin

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
10 răspunsuri:
| negru30 a răspuns:

Ai ambitie - dar nu este cam mult si timp prea scurt

| bTkESL a răspuns:

Nu manca o luna de zile laughing

| InTeRacTive a răspuns:

Cu Multa Ambitie Fara Dulciuri si grasimi sare etc si un nutritionist bun in maxim 3 saptamani slabaesti vreo 10-15 kg crede-ma si eu am fost in pielea ta acum cativa ani

| ChloeS a răspuns:

Singura metoda pentru max 10 kg intr-o luna sunt pastilele de slabit. Super Slim, le-am incercat, nu mi-au facut nimic dar reactioneaza diferit de la persoana la persoana. Am slabit 9 kg intr-o luna si inca slabesc desi nu le mai iau de 2 saptamani

| Doηηa a răspuns:

Pai metoda mea de a slabi este sa stau flamanda fiindca nu-mi place sa fac exercitii fizice dar, nu-ti recomand sa stai flamanda!winking Mai bine cauta o dieta pe Google pentru ca sunt foarte multe si combinata cu putin sport o sa slabesti! Bafta multa. happy Fundita? big grin

| ionutmystic a răspuns (pentru negru30):

Calculeaza-ti necesarul caloric si apoi mananca in fiecare zi cu 500-1000kcal mai putin decat acest "necesar".
Pasul al doilea ar fi sa faci cardio in fiecare zi, cel putin 30 minute. Aici intra alergat, saritul corzii, aerobic, orice te oboseste.
Ca sa slabesti atat intr-o luna va trebui sa faci cardio foarte mult si sa iti micsorezi caloriile drastic.

| negru30 a răspuns (pentru ionutmystic):

Daca spui tu asa o fi ca prea spui cu foc - eu nu te contrazic

| ionutmystic a răspuns (pentru negru30):

laughing acum mi-am dat seama ca tie ti-am raspuns. Vroiam sa ii raspund lui girlfrend.

| negru30 a răspuns (pentru ionutmystic):

Ok nu-i suparare - Bafta in continuare

| ProAnaRomania a răspuns:

Las blogul meu http://proana-romania.blogspot.com/ si imi poti trimite un mail la proana.romania@yahoo.com in cazul in care cauti sfaturi sau suport pentru slabit