| anonim_4396 a întrebat:

Am nevoie de retete pentru ingrasare adica am mai putin de 30 kg la o varsta care ar trevuie sa am vreo 40

11 răspunsuri:
| axel112 a răspuns:

Mananca ciocolata si tot felul de prosti cipsuri pufuleti bomboane suta la suta te ingrasa in o luna si ajungi la 40

| margaret a răspuns:

Pori manca multa ciocolata.

| notsurewhoiam a răspuns:

Pai daca e asa ori esti foarte norocoasa pentru ca nu te ingrasi ori ai o problema medicala(cel mai probabil).Eu zic sa nu te indopi cu fast food-uri si dulciuri pentru ca o sa te ingrasi dar o sa iti strici stomacul(iti vorbesc din proprie experienta). Inearca sa mananci la fiecare masa cat sa te simti saturata si consulta-te la un doctor.

| Railly a răspuns:

Presupun ca nu doresti sa adopti un stil de viata nesanatos asa ca încearca niste vitamine. Creeaza pofta de mancare si ajuta organismul. Atentie nu lua foarte multe este posibil sa te îngrasi mult mai mult decat doreai!:-D

| Cosmin_Visan_1984 a răspuns:

Mananca multa paine si stai in pat fara sa faci efort

| Ramona000 a răspuns (pentru Cosmin_Visan_1984):

Nu pot a nu face efortdak ma vezi zici ca am baut 6 energizantelaughing))))))

| robijam a răspuns:

Nu e bine sa te ingrasi, mai bine cresti in masa musculara. Sau foloseste asta http://www.doctor.info.ro/calculator_imc.html

| luby a răspuns:

Mananca mai mult de la fast food dar nu in exces si multe dulciuri.

| LaraClarice a răspuns:

Nu ai auzit de medic?

| LucaTheodor a răspuns:

Buna!
1. Mananca multe chipsuri!
2. Mananca multe pizza sau de la McDonald's si KFS.
3. Nu depune efort fizic.
4. Mananca multe produse care se fac in ulei. Doar o lingura de ulei contine aprox. 10 cal.