| Camelisa a întrebat:

Buna,am nevoie de retete facute in casa, retete de sucuri pe baza de legume/fructe care te ajuta sa slabesti.

Răspuns Câştigător
8 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Trebuie să înveți să mănânci, nu sucurile te slăbesc!
Nu uita și de mișcarea fizică zilnică care te ajută la consumul energetic.
Apă caldă cu zeamă de lămâie, ca adjuvant.
Pa, pa.

| Xenya a răspuns:

Trebuie sa ai o alimentatie echilibrata si sa faci multa miscare.Nu trebuie sa te chinui cu cine stie ce diete.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Lasă dietele,că nu ţine cu dietele!
Învaţă să mănânci,o alimentaţie săracă în calorii,multe legume şi fructe proaspete, nu prăjeli, carne fiartă, înnăbuşită doar, lactate slabe în grăsimi, evită orice fel de grăsimi, mai slăbuţ cu dulcele, înlocuieşte cu miere eventual şi MULTĂ MIŞCARE, ai numai de câştigat cu mişcarea, crede-mă!
Te pup!

| Camelisa explică (pentru Legiuitoarea):

Tot ceea ce am cerut eu au fost retete pentru slabit, nu vreau sa slabesc vreau retete, consider ca nu am nevoie sa slabesc. Oricum mersi de sfat.

| Camelisa explică (pentru anonim_4396):

Tot ceea ce am cerut eu au fost retete pentru slabit, nu vreau sa slabesc vreau retete, consider ca nu am nevoie sa slabesc.Multumesc

| Camelisa explică (pentru bursuc001):

Multumesc din suflet, asta cautam!
O seara frumoasa.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns (pentru Camelisa):

Cu plăcere!
Îmi pare bine că te-am putut ajuta.

Mersi şi eu pentru fundiţă.

O seară frumoasă şi ţie.

| LeMousiqe a răspuns:

Bună!
Suc de morcovi happy.
O zi bună!