| anitta92 a întrebat:

Buna big grin ieri am cumparat o punguta de la market cu mancare chinezeasca din aia inghetata dar problema e ca nu stiu ce sa mai pun la ea adica mai pun ulei, ceapa ceva la ea? sau e ca la mazare?

Răspuns Câştigător
| valentino52 a răspuns:

Pui unt in tigaie si atata tot. Teoretic ti-as zice sa urmezi instructiunile de pe pachet eu tot timpu prepar chinezeasca, mexicana semipreparata. Mancarea de deja gatita, condimentata tot. Trebuie pusa in unt sau margarina sa se incalzeasca, sa se dezghete si e gata. Poti face asta si la microunde dar nu stiu sa iti zic cati timp zi la cati Watti.

4 răspunsuri:
| krysstal a răspuns:

Dar de ce ai cumparat-o daca nu stii sa o gatesti?

| anitta92 explică (pentru krysstal):

Ca nu stiu

| anitta92 explică:

Ca nu stiu

| justfreelove a răspuns:

Hai ma ..chiar nustii? E mancare chinezeasca doar, se baga de toate: picioare de broasca, 2 serpisori fierti, 3 oO de broasca tzestoasa, 2 labutze de caine si mult orez! a da ...sa nu uiti sa adaugi si wassabi. Mancarea chinezeasca, daca nu are wassabi, nu e mancare chinezeasca!