| Effyyyy a întrebat:

ce as putea manca la scoala? in afara de un sandvishappyceva mai bun? Fundita^^

Răspuns Câştigător
| AnotherCatWoman a răspuns:

Iaurt cu cereale neprocesate, sana cu musli( sana poate fi consumata si simpla pentru ca este destul de consistenta), piept de pui la gratar( in caserola cu o jumatate de rosie taiata felii si rondele de castravete), hot-dog, ai mai putea sa iti iei la tine(desi nu as recomanda pentru ca nu sunt sanatoase) cordon bleu sau cascaval pane(semipreparate; se gasesc in toate supermarketurile), daca ai posibilitatea fa-ti acasa shake si ia-l la tine(da, e de baut, dar merge).
Important este sa nu uiti de fructul zilnic, fie ca alegi mar, banana, portocala, gutuie, mandarina, gref sau...mango.

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Pizza.

| hontapoc a răspuns:

Incearca rulou cu sunca si cascaval. e foooarte bun. http://culinar.bzi.ro/rulouri-cu-sunca-si-cascaval-4647

| Irina01 a răspuns:

Eu ma bazez pe mere. Uneori insa merg la magazin si iau iaurt de baut cu pesmeti ))

| Valy4567 a răspuns:

1 mandarină, 1 măr.Un fruct este cel mai bun pachet la şcoală.

| eandopuncttk a răspuns:

Sau puta colugului happy

| Bailey a răspuns:

Fructe ( banane, mar, portocale, mandarine etc ), batoane de ciocolata sau cu ce vrei tu, iaurt cu fructe, chipsuri... Sper ca te.am ajutat. funda? :*

| AureolaMofetica a răspuns:

Mere, portocale, banane, batoane cu cereale, morcovi, iaurt, biscuiti digestivi. Sau daca nu iti plac astea, se poate comanda o pizza la scoala (eu am incercat)

| nicu50025 a răspuns:

Caviar daca vrei ceva fff bunlaughinglaughinglaughing