| monutza90 a întrebat:

Buna TPU cine stie de unde ma pot inspira pentru decorarea unui tort ca duminica este ziua mea si vreau sa imi fac unul dar nu prea stiu ce decor sa ii fac.Dau funda :* :*

11 răspunsuri:
| Bogdan123Bogdan a răspuns:

Pai,sunt la unele magazine floricele,frunze de mancare,cumperi din alea si le ornezi pe langa tort sau,faci tortul si-l ornezi cu ciocolata, vanilie(depinde ce-ti place)sper ca te-am ajutat, nu-mi mai vine in minte, a da, poti sa te duci la un fotograf siti faci o poza(daca nu ai) si o dai sa tio puna pe tort(iti face poza de mancare)(nu aia care ti-ai facut-o)laughing

| monutza90 explică:

Acum nu stiu cui sa ii dau funda laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Uite niste idei aici,
http://torturinicoleta.blogspot.ro/......rturi.html
Te pup!

| LeMousiqe a răspuns:

Bună.
Depinde de ce ai, cum vrei, aici toate sunt super, ideiile
http://www.culinar.ro/......ai-simple/
Numai Bine.

| muzicadepoveste a răspuns:

In primul rand: la multi ani! In al doilea rand pune fructe si alune si stafide si frisca si bucati de ciocolata alba si neagra. Ce bun si frumos!

| monutza90 explică (pentru muzicadepoveste):

Multumesc! Da...o idee buna :*

| muzicadepoveste a răspuns (pentru monutza90):

Stiu ca e!

| monutza90 explică (pentru pci27):

Mersi e chiar interesant si am facut reteta de pasta de zahar :*