| voicuadelina a întrebat:

Dati`mi va rog si mie niste idei de un pranz delicios
Daca se poate sa fie rapid[ si daca se poate cu tot cu reteta].

Fundita :X

9 răspunsuri:
| voicuadelina explică:

Multumesc !

Răspuns utilizator avertizat
| SarahParker a răspuns:

Pai anul trecut eu cu varul meu i-am pregatit matusii de ziua ei rulouri de salam cu branza, e cea mai simpla: iei felii de salam mari de tot sti tu ( cam cat cele ca parizerul de pui), iei branza, smantana, un pic de mustar (cam atat cat de multa sare ai sa pui)pui un pic de branza topita si faci asa : razi barnza intr-un bol, pui si smantana si tot ce ti-am zis si mesteci bine, iei feliile de salam si pui unplutura in ele, ii roluesti si pui si o scobitoare ca sa nu se strice forma de rulouri si gata ( daca faci in felii de parizaer sa pui si cateva bucatele marunte in umplutura. funda?

| CityOfSatan a răspuns:

Paste cu carne:X:X.Usor de facut si gustos! Daca nu ai chef de gatit, comanda o pizzalaughing

| ItachiUchiha a răspuns:

Http://reteteeconomice.blogspot.com/......or.htmlsau fa-ti niste cartofi piure cu oua. Funda te rog!

| ItachiUchiha a răspuns:

Imi dai te rog funda ca eu am doar una.

| papusica987 a răspuns:

Buna poti face cordon bleu:* iti trebuie : piept de pui feliat sunca presata cascaval patrunjel pesmet ou. mod de preparare : iei pieptul de pui feliat si il bati bine (ai grija sa nu-l rupi), apoi iei sunca presata, cascavalul si patrunjelul taiat marunt si le pui pe piept rulezi dai prin ou apoi prin pesmet si bagi la cuptor:* pofta buna p.s nu uita sa condimentezi:*

| papusica987 a răspuns:

Ca sa nu se desfaca poti lega cu ata sau poti baga niste scobitori. sper ca te-am ajutat. fundita:d?