| anonim_4396 a întrebat:

Buna tuturor!
De la ce varsta ati inceput sa gatiti? Stiti niste preparate gustoase, pe care le-ati incercat voi?
Multumesc tuturor pentru raspunsuri!

Răspuns Câştigător
| thegatekeeper a răspuns:

Nu gatesc foarte des, insa stiu sa fac asta cam de pe la 14 ani. Stiu sa gatesc doar felurile de mancare pe care le consum eu, cum ar fi paste, orez cu ciuperci, cartofi copti, piure, pizza, salate sau prajituri.

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

De la 21 de ani m-am pus sa fac ciorba si de la 15 ani cartofi prajiti cu ou doar atat.

| morningstar a răspuns:

De la 14 ani. Imi placea sa gatesc orice, mai ales deserturi, cordon-bleu, sarmale, chiftele, fripturi, etc. Intre timp am invatat si alte retete.