| SCG8 a întrebat:

Buna vreau si eu o reteda de gustare care se face cat mai repede si cat mai usoara! Ce mai buna primeste FUNDA big grin

Răspuns Câştigător
1 răspuns:
| Bοgdαη a răspuns:

o salata de iceberg, cu rosii, castravete, seminte de floarea soarelui gata curatate, ton, oua fierte si chair cubulete de cascaval, pe langa poti sa faci un sos usor de facut cum ar fi un sos facut din iaurt, daca ai parmezan e delicios sa il freci sa il faci aproape pudra ( inteelgi idea) si sa il bagi in iaurt, iese un sos excelent.
big grin
sandwishuri laughing
sunt niste chifle de cumparat care au forma de D, si unde e partea dreapta e taiata, poti sa iei bucati de pui sa le prajesti dupa care sa pui ceapa si sa o calesti, asa amestecata cu pui, poti sa pui ceva ingredienet asta depinde de gusturi, si bagi in chifla e delicios si rapid!
Mai poti sa faci o pizza repede, poti sa iti confectionezi singura aluatul, poti sa folosesti chiar paine normala feliata si sa le pui pe o tava dupa care sa pui ingredientele peste el depinde de gusturile tale, poti sa pui prima dat asuc de rosii, ulei de masline, dupa cate feluri de cascaval vrei, poti sa faci si cu ton si ceapa, sau cu salami. big grin
sper ca ti-am fost de ajutor.