| escapism a întrebat:

Cand se planteaza rasadurile de legume... dimineata sau seara?

Răspuns Câştigător
| Andreea_8819 a răspuns:

Seara

2 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

De obicei seara, dar daca ai ascultat meteo si vei stii ca a doua zi e vreme mohorata se poate si dimineata, dar de preferat tot seara ramane pentru ca au timp peste noapte sa se revigorezewinking

| Bluefeline a răspuns:

La pranz... happy marog dupa cum ai vazut cei de mai jos au optat seara, dar eu as opta dar eu dimineata. Nu stiu dar eu mereu le-am plantat asa. Si... SURPRIZA mi-aiu iesit. Acuma depinde de pamant ( negru) si anotimp ( depinde si aici ca e ghiveci sau afara).