| YesorNo a întrebat:

Ce mancare sa-mi pun in pachet pentru la scoala? Mancare de casa! Idei. Funda

Răspuns Câştigător
| AxelPheonix a răspuns:

Eu zic un sandvis cu ce iti ace sa pui pe el, o sticla cu apa si neaparat un fruct(poate chiar 2) Eu asa fac si ma simt foarte bine la scoala. Dar nu uita sa mananci si inainte sa mergi la scoala sa mananci ceva... micul dejun este cea mai importa ta masa din zi!

11 răspunsuri:
| Vi003 a răspuns:

Intr-o cutie, pune-ti seminte de tot felul, merisoare, curmale, ia-ti o sticla cu apa si-ai sa vezi ca toata ziua vei avea energie, te vei simti usoara si nici nu-ti va fi foame. Bafta la scoala!

| RobertMoon a răspuns:

Snitele

| HiTman08 a răspuns:

Sarmale, ciorba in borcan...

| Otto2014 a răspuns:

Mere,salam prajit, pere

| laurthelegend a răspuns:

Sandwichuri,cozona,clatite,fructe,cornuri

| xXsweetgirl99Xx a răspuns:

Sandwich, fructe, șnițele

| dannyy111 a răspuns:

Salut,

Cateva idei de retete sanatoase:
http://reteteeconomice.blogspot.ro/

Pofta buna!

| YesorNo explică (pentru HiTman08):

Sarmale? nu avem cantina

| YesorNo explică:

Ulei?

| Lola05 a răspuns:

Sandvișuri, fructe, clătite, plăcinte de casă; apă sau ceai de băut.

| YesorNo explică:

Oricum mersi tuturor