| RazzyFUnik a întrebat:

Ce parere aveti de meseria de ajutor de bucatar? ati lucrat in domeniu? care sunt conditiile de munca, programul si responsabilitatile? multumesc

5 răspunsuri:
| XatomisX a răspuns:

Vezi daca invatai carte nu mai ajungeai ajutor de bucatar ajungeai doctor sau patron asta e vedeti cum e sa nu invatati happy

| iSharan a răspuns (pentru XatomisX):

Hmmm ce parere ai despre bucatarii de la master chef?

| XatomisX a răspuns (pentru iSharan):

Doar de Sorin Bontea imi place cum gaseste atat el chiar se procepe ceilalti sunt parnaiasi laughing

| iSharan a răspuns (pentru XatomisX):

Pai si nu iti place ceea ce fac? eu cred ca sunt paltiti bine pentru ceea ce fac asa ca meseria de bucatar e una cat de cat buna si acolo se invata

| Axz_axn_1978 a răspuns:

Ajutorul de bucatar face toata treaba "murdara" curata legumele..pregateste..spala pe jos. fscr tot ceea ce ii spune bucatarul.
Vei castiga la inceutul carierei tale mancare gratis un salariu minim pe economie..si o spaga.
Dar..asa incepe orice bucatar,daca iti place meseria te sfatuiesc sa faci un curs si devi bucatar,atunci daca etsi bun vei avea salariu frumos, mancare asigurata, plus spaga, pentru asta trebuie ambitie, orice este posibil daca iti doresti.