| CostinAlex1990 a întrebat:

Ce sa mananc cand ma uit insearasta la meci?
Meciul Romania-Grecia.

Răspuns Câştigător
| SexyGirlSweet1998 a răspuns:

Buna!
Incearca popcorn sau seminte dar merge si covrigi. Apoi bea o doza de bere si bucura-te ca o sa castigam sigur. HAI ROMANIAAAA!
O seara fainawinking

18 răspunsuri:
| Madayna a răspuns:

Popcorn, alune sau covrigei.

| Elena_Oana_1997 a răspuns:

Seminte laughing

| CostinAlex1990 explică:

Pai ma gandeam si eu la o alta combinatie de cat berea semintele covrigeii alunele fisticu care deja le amlaughing

| darrio2007 a răspuns:

La ora aia nu este indicat sa mananci.

| CostinAlex1990 explică (pentru darrio2007):

Da mersi ca miai stricat poftalaughing

| CostinAlex1990 explică (pentru darrio2007):

Da mersi ca mi-ai sticat poftalaughing

| darrio2007 a răspuns (pentru CostinAlex1990):

Pentru putin!

| Crystyan_Butu_1974 a răspuns:

Semintehappy

| Nicoleta95 a răspuns:

Cipsuri. happy

| Darkguy a răspuns:

Nu manca nimic. Bucura-te de meci!

| vladv26 a răspuns:

Ia-ti niste cipsuri, alune, popcorn si un cola

| Fatamuntilor a răspuns:

Cred ca deja e tarziu, dar pentru retur iti recomant un platou mare de fructe.

| darrio2007 a răspuns (pentru CostinAlex1990):

La cum au jucat si au mai si pierdut cred ca oricine facea indigestie.Asa ca poate a fost bun sfatul meu.Sa vedem ce vor face in retur.Hai Romania!

| Druica20adi a răspuns:

Traditionalele seminte te asteapta la astfel de evenimente laughing

| Druica20adi a răspuns:

Poti alterna semintele de floare cu cele de dovleacwinking

| Druica20adi a răspuns:

Sunt foarte bune pentru sanatate.Contin uleiuri esentiale pe care organismul nu le produce singur.

| Druica20adi a răspuns:

Au mai descoperit unii ca samburii de migdala si de caise contin cea mai puternica substanta anticancerigena. Dar se consuma doar cativa, cel mult 10, altfel devin foarte toxici (mai sunt concentrati si in alte chestii).

| Druica20adi a răspuns:

Interesant ca dupa ce s-au facut publice rezultatele studiului, marile concerne farmaceutice au facut tot posibilul pentru a ascunde concluziile studiului.