| Cippy a întrebat:

Coloranti alimentari unde pot gasi in Pitesti?

Răspuns Câştigător
| AlinaaAli a răspuns:

Buna,
Cel mai sigur gasesti in Real, Kaufland sau Carrefour! sau la Penny, Billa! Sigur o sa gasesti, si o sa iti spun si unde, pe langa budinci, zahar vanilat, esente, etc!

12 răspunsuri:
| Cippy explică (pentru AlinaaAli):

O sa ma duc sa caut daca gasesc de primesti funditahee hee

| AlinaaAli a răspuns (pentru Cippy):

Ok! o sa gasesti!
Eu am o vecina in sat, care e bucatareas, si tot timpul ii cumpar eu d-astea pentru prajituri tongue

| Cippy explică (pentru AlinaaAli):

tongue Eu vreau pentru un experiment happy cu apa uscata si cu gheata

| AlinaaAli a răspuns (pentru Cippy):

Cauta acolo si o sa gasesti! vezi tu, care iti este mai aproapetongue
Daca nu gasesti, iti trim eu prin posta laughing

| Cippy explică (pentru AlinaaAli):

Ok ma bazez pe tine daca nu gasesc laughing). Cam cat ar costa un tubulet dala?

| AlinaaAli a răspuns (pentru Cippy):

Nu e asa scump, depinde de care iei, ca sunt mai multe tipuri, stii tu in functie de "calitate"hee hee
Poate fi de la 1.50 pana la 4 lei

| Cippy explică (pentru AlinaaAli):

Si sunt cam toate culorile nuhee hee?

| AlinaaAli a răspuns (pentru Cippy):

Da, gasesti de toate!

| Cippy explică (pentru AlinaaAli):

Crezi ca poti sa raspunzi la intrebarea mea aia cu melodia de la disney channel?

| AlinaaAli a răspuns (pentru Cippy):

Incerc

| Cippy explică (pentru AlinaaAli):

Am gasit multumesc mult big hug :*

| AlinaaAli a răspuns (pentru Cippy):

Cu placere!