| CoquineNoire a întrebat:

Imi stau ochii de ceva vreme pe prajiturile din prima poza de aici

http://imgur.com/2Bm5Zj7

stie cineva reteta si cum se numesc?

Răspuns Câştigător
11 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tot ce vad in pozele alea sunt brownies cu marihuana.
cacao + lapte + faina + marihuana + 2 ore la cuptor o ora jumate la racit.

| CoquineNoire explică (pentru anonim_4396):

La asta m-am gandit si eu cand am vazut acele negrese laughing
dar trebuie sa recunoastem ca si prima poza infatiseaza ceva care arata delicios...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru CoquineNoire):

Glazura aia nu prea-mi face cu ochiul. daca are frisca si blatul ala e uscat, cred ca stiu ce fel de prajitura e, ceva facut din ingrediente expirate. crema aceea portocalie, e posibil sa fie mar probabil si cu scortisoara. daca nu esti mofturoasa, e posibil sa-ti placa. sper ca te-am ajutat sa-ti gasesti reteta. nu, nu, n-am fumat nimic!

| CoquineNoire explică (pentru anonim_4396):

Mie poza imi aminteste de niste prajituri bune pe care le mancasem cu foitaj/blat pufos, cu glazura de cafea deasupra...o fi si cum zici tu...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru CoquineNoire):

Cum de ai supravietuit pe site? am vorbit noi o data pe mess, ma cunosti dar nu stii cine sunt. observ ca multi nu mai sunt sau sunt cu alte nickname-uri, de parca a fost o nucleara aici.

| CoquineNoire explică (pentru anonim_4396):

Nu stiu la ce te referi legat de supravietuit, dar cred ca te referi la suspendari.
oricum, daca ma suspenda a treia oara m-am dus dreacu.; parca asa se face, la a treia esti aruncat in neant...mai ceva ca atunci cand dai sa vezi raspunsul lung al lui bursucu laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru CoquineNoire):

Te-am tot vazut in lista sfiintilorhee hee nu-i nimic daca esti aruncata in neant, de asta sunt geamurile, o alternativa pentru rebeli.

| Pitian_Florinel_1982 a răspuns:

Prajitura se numeste Tiramisu dar nu stiu cum se face.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Pitian_Florinel_1982):

Nu-i nici una Tiramisu. Tiramisu are piscoturi si multa crema mascarpone.

| Kriss96 a răspuns (pentru Pitian_Florinel_1982):

Daca aia e Tiramisu, tu te-ai nascut ieri. Fara suparare. Mananc Tiramisu cel putin o data pe saptamana. E sfanta reteta! Nu o deochea.

| YourDreamGirl a răspuns:

Ok, mersi mult, acum vreau si eu...=](pacat ca eu nu stiu sa gatesc, bucatareasa noastra e in concediu, iar mama sa gateasca e o raritate si scirbosenie, de care mai rar gasesti)