| Estera123 a întrebat:

In seara asta vreau sa fac o mancare cu conopida. Problema e ca nu ma atrage nicio reteta pe care am gasit-o. Mama facea o salata din conopida fiarta si maioneza cu putin usturoi, dar acum am probleme si nu mai pot manca usturoi.
Ma puteti ajuta cu niste retete cu conopida, dar sa se prepare si repede (30-60max)?

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Estera123 explică (pentru laurlaury):

Ce ma fac daca nu am pesmetbig grin?

| babyalexa a răspuns (pentru Estera123):

Pui intr-o tava la cuptor cateva felii de paine pana se usuca, le pisezi sau le dai prin masina de tocat si ai obtinut pesmet(si in brutarii pesmetul se obtine cam la fel, se macina painea uscata)