| Maddie_1517 a întrebat:

Paiii... Vreaw sa slabesk si as vrea in timp cat mai scrt adica nu chiar scurt o luna cam asa creo 6 -7 kg.Niste sfaturi pentru. >mine?::d

Răspuns Câştigător
| FoarteLetargic a răspuns:

Multe exercitii fizice, multe alergari si sa mananci cat mai sanatos.
Funda?happy

3 răspunsuri:
| lary_8888 a răspuns:

Intr-o luna 7 kg?
glumesti...

| violetaosuna a răspuns:

Cu dieta asta pierzi 4 kg in prima saptamana, in a doua saptamana pierzi intre 1 si 2 kg sper sa-ti fie de ajutor.
Mic-dejun: 2 oua batute cu jambon s-au cu jumari faci o omleta si o cafea s-au un ceai fara zahar cu zaharina.
Mancare: alegi o mancare din astea 4.
1) o bucata de carne fripta de fita cu salata.
2) carne de porc la cuptor cu legume.
3)peste cu spanac.
4) carne de vita la cuptor cu branza pe deasupra si rosii coapte.
Cina: alege o mancare din astea 3
1) coctel de creveti cu o felie de paine prajita.
2) pui la rotisor cu salata.
3) cotlet de miel cu mazare.
Sper sa-ti fie de ajutor succes.
2)

| violetaosuna a răspuns:

Maddie am uitat sa-ti spun ce poti bei.
Apa plata s-au minerala. 1 1/2 pe zi.
Coca-cola light un pahar pe zi.
Suc de rosii s-au de fructe naturale.
Vin rosu.
O.K. Succes