| bogdand a întrebat:

Sa nu imi spuneti ca nu ati zambit la asta :

http://www.youtube.com/watch?v=-dsqs4R8hSw&feature=relat ed

Răspuns Câştigător
| SweetCandy a răspuns:

happy da e simpaticabig grin.multumesckiss

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am doi ani, deci nu am zambit la aia. Now what?

| selef a răspuns:

Simpatic.

| Bacemi a răspuns:

Am mai vazut-o. E amuzanta tongue

| bogdand explică:

Bent mama esti un mare ipocrit.laughing
Se pare ca toti de sub tine au numai 2 ani.
Sa ai o zi buna dupa standardele tale

| daniDeeDee a răspuns:

Nu o stiam. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nimic nu e mai amuzant ca rasul porcului@

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bogdan, mama, daca tu razi la asa ceva inseamna ca al tau creieras nu poate procesa decat onomatopee si imagini simple. Si daca ma uit la cei care "s-au" ras...hmmm...si ma opresc la "hmmm".
Sa am o zi buna dupa standardele mele? Ok, multumesc. Eu macar am standarde.
Sa ai si tu o zi buna si frumos mirositoare. Tu te raportezi numai la simturi, right?

| bogdand explică:

Bent mamica, iti place sa judeci aiurea numai ca sa pari tu mai matur? ia uita-te aici cine a mai scris ca tine... AAA nimeni? hmm ce chestie inseamna ca tu esti singurul matur de aici. Ce te distreaza pe tine. te rog, chiar insist sa vad ce te face pe tine sa zambesti.