| naruto213 a întrebat:

Am si eu o intrebare lagat de o relatie ce s-a sfarsit care a durat 1 an
Fata respectiva se comporta din cate vad eu cum nu s-ar fi intamplat nimic
Nu stiu sigur ce e de facut sa o mai caut sau sa o las in pace?
Ore mo fi iubit?

3 răspunsuri:
| CristinaCMH a răspuns:

Nu are rost sa o mai cauti.
Poate ea sufera, dar nu vrea sa arate.
Odata ce relatia s-a incheiat, niciodata nu o sa mai fie ca la inceput. Gandeste-te de ce v-ati despartit si trebuie sa ai in vedere ca din acelasi motiv ar putea sa se termine iar.

| NRazvan a răspuns:

Vorbesti ambiguu... cine de cine s-a despartit?
se comporta de parca nu v-ati despartit sau de parca nu ati avut o relatie de 1 an? Ce varsta ai? Si ce varsta are ea?

| naruto213 explică (pentru CristinaCMH):

Ca am fost eu prea gelos si posesiv cica