| anonim_4396 a întrebat:

Va rog dati-mi si mie niste retete de aperitive pentru o petrecere (zi de nastere)
cu carne legume si altele...
Va rog sa imi da-ti cat mai repede si vreau sa mai mentionez ca asa vrea ca impreuna sa alcatuiasca o masa festiva. funda*

Răspuns Câştigător
| catina a răspuns:

Te rog sa mergi pe site-urile de bucatarie, cum ar fi bucataras.ro, culinario.ro, TEO"S KITCHEN. si vei gasi din plin aperitive. Vei putea alege doar ce iti place. Peterecere frumoasa.Catina

4 răspunsuri:
| Coriix a răspuns:

Http://www.newspad.ro aici vei gasi:P funda te rog?

| Chrysk2 a răspuns:

Cersetoare sta pe fruntea ta,cum sa ceri funda dupa ce ai ajutat pe cineva,aia care sunt in top nu cer frunze pentru a fi acolo,ci ajung pentru ca ofera ajutor din "inima"... mai sunt si excepti laughing

Pe mine ma enerveaza rau treaba asta cu cersitul, dar poate asa exersati voi inainte de a iesi in fata biserici sa ceri cozonac, cine stie.

| Chrysk2 a răspuns:

Princesspeea este o copila se vede dupa poza, dar eu am scris sa vada mai multi asta, pentru ca sunt si de 15-17 ani aici care cer asa laughing

| dafna a răspuns:

Intra pe blogul asta:http://www.furnicuta-boscodina.com
are categorie speciala de aperitive, mie mi se par deosebite, toate retetele de acolo sunt deosebite, si unele aperitivele in mod special nu sunt deloc greu de facut.Eu am mai incercat din retete si toata lumea a fost mai mult decat incantata:pachetelele cu fetta, cutiutele cu masline, sambusa, fetta cu glazura de ardei le-am facut de o gramada de ori si mereu au succes.