| Florian80 a întrebat:

A cumparat cineva de pe Temu?
Sunt de incredere?
Ms

Răspuns Câştigător
| roketfire a răspuns:

Am comandat de vreo 5 ori (in Bucuresti), de fiecare data s-au incadrat in cele 2 saptamani. Dar la adidasi te cam pacalesti la marime iar tricourile de ex sunt sintetice aproape 100%, de asta sunt foarte ieftine. O drona perfect functionala, un mouse la 30 lei wireless foarte bun, merge si acum si lista continua. Nu am avut produse defecte

8 răspunsuri:
| Cavaler001 a răspuns:

Cei mai tariwinking
Iti pot da si ponturi.

| Florian80 explică (pentru Cavaler001):

La.misto sau pe bune?

| Madaxo97 a răspuns:

Da, sunt de încredere

| Florea_Maria__YPcT a răspuns:

Bună, Sora mea a cumpărat de pe acel site și este destul de bun seamănă cu Shein puțin produse de calitate, și ajung în maxim 2 săptămâni

| JohnnydeFeer a răspuns:

Temu si Aliexpress sunt de incredere, acum depinde ce comanzi...

| Florian80 explică (pentru JohnnydeFeer):

Un set de pahare.mi e frica sa ni vina sparte sau ciobite.

| Cavaler001 a răspuns (pentru Florian80):

Serios. Unele produse sunt de slabă calitate, dar au preturi ok.

| JohnnydeFeer a răspuns (pentru Florian80):

Asta depinde de posta Romana, de curier etc...