| eduuuard a întrebat:

Am comandat un produs de la cineva de pe olx, iar persoana respectivă mi-a spus sa îi dau 50 de lei avans prin Revolut, i-am dat avansul vineri și mi-o spus că sâmbătă pune coletul și îmi trimite poza cu AWB-ul, sâmbătă adică ieri îmi trimite poza cu AWB-ul și îl intreb daca o pus coletul și spune "da" iar când dau să mă uit pe Aplicația Fan Courier să îmi urmăresc coletul îmi apare asta "AWB-ul a fost înregistrat de către expeditor, însă nu a fost predat curierului" e posibil sa nu fii pus coletul sau fiind ieri sâmbătă și astăzi duminică să nu se fi reîmprospătat aplicația? Vreau un răspuns serios va rog!

Răspuns Câştigător
| KovacsB a răspuns:

Cel mai probabil coletul a fost ambalat si dat la magazie sa fie preluat de curier adica in cursul zilei de luni.

1 răspuns:
| eduuuard explică (pentru KovacsB):

Mulțumesc! O să văd Mâine