| Adinaioanaa1972 a întrebat:

Am facut o comanda pe dr.max si mi s-a cerut sa platesc cu cardul, eu platind celelalte comenzi cu rezervare in farmacie. N am vrut sa platesc, am sters produsele din cos si de 4 zile mi-a ramas comanda activa si mi se cere acolo sa o platesc cu cardul dar nu mi se ofera un formular de plata ca sa o pot plati! Ce sa fac?

1 răspuns:
| Georgiana0216 a răspuns:

Inseamna ca ai selectat tu plata cu cardul.
O lasi pur si simplu asa, in cazul in care nu o poti anula si plasezi o alta comanda.