| Sabretooth a întrebat:

Am o întrebare.
Pot cumpăra de ce cel.ro trei produse si să îmi vină in același timp si să plătesc curierul doar o dată sau trebuie să îl cumpăr pe fiecare pe rând?
Întreb asta deoarece am pus 3 produse in cos si am plasat comanda dar când m-am uitat mai bine era doar unul singur.
Pot să vină toate trei?

Răspuns Câştigător
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Depinde de unde vin. Dacă platforma de unde cumperi le are în acelaș depozit vin de o dată. Dacă sunt ei înșiși intermediari pentru alți vânzători, vin separat.

3 răspunsuri:
| JicaContra a răspuns:

Raspuns corect:
HAI SYKTIR CEL.RO
cea mai de rahat firma din tara asta
https://www.compari.ro/stores/c-e-l-s113882/
din 225 de pareri, 166 au fost TOTAL NEMULTUMITI
dupa care compari.ro NU a mai listat magazinul... DELOC!

deci, nu stiu cum tot mai gasit firma asta, dar e de ULTIMUL RAHAT!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru JicaContra):

și cred ca ceilalți au fost plătiți sa le dea 5 stele, sau mai degrabă le-au dat un voucher de 5 lei.

| JicaContra a răspuns (pentru anonim_4396):

Da, foarte probabil!