| Mogiojojo a întrebat:

Ați comandat ceva de pe Temu? In câte zile ajunge comanda că pe site zice ca majoritatea comenzilor ajung in mai mult de 10 zile?

8 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Da, de vreo 3 ori.
dureaza cam 2 saptamani si in general e foarte bine aproximata data din aplicatie.

| RAY a răspuns:

Sunt produse de proasta calitate, am avut clienti care creduli au dat banii pe electronice de exemplu ssd 4tb la 50 de lei -in realitatea avea 500 mb restul sunt doar vise de 10 euro, cumpara de calitate, strange banii si cumpara mereu de calitate, ce sens are sa cumperi gunoaie ieftine

| Madaxo97 a răspuns:

Da, o dată am comandat, a venit cam în 10 zile, nu mai stiu exact, am dat comanda înainte de craciun pe 22 decembrie și a venit undeva până în 5 ianuarie.

| LisaJulie a răspuns:

1 săptămâna cel puțin, și curierii mi se par cam nerăbdători sa scape de tine

| LisaJulie a răspuns (pentru LisaJulie):

Cam nervoși

| Mogiojojo explică (pentru RAY):

Da, dar dacă nu găsesc produsul respectiv pe site-urile românești?

| RAY a răspuns (pentru Mogiojojo):

Vezi pe pagina producătorului sau Amazon

| Violleta2022 a răspuns:

Ajung in 2-3 saptamani, fiindca vin din China cu cel mai ieftin mijloc de transport.